צוות ארה"ב


Logical פועלת בארה״ב באמצעות שותפויות עסקיות ומערכות יחסים עם מגוון של בעלי מקצוע ובכללם קבלנים, אדריכלים, מעצבים, משווקים (מתווכים), עורכי דין ועוד. הפעילות מנוהלת ע״י עובדים מקומיים הפועלים לקידום הפרוייקטים והצלחת החברה והשקעותיה.


Sharon, המנהלת המקומית שלנו באטלנטה. מנהלת את החברה באופן שוטף, אחראית הן על ניהול הפרוייקטים והנכסים, אדמינסטרציה וטיפול בכל הנדרש. עובדת מול הרשויות ונמצאת בקשר ישיר עם מתווכים, אדריכלים, קבלנים והספקים השונים. שרון מקדישה חלק לא קטן מזמנה לאיתור נכסים ופרוייקטים חדשים, הגשת הצעות רכישה, וסגירת עסקאות רכישה ומכירה. הכרותה את השוק והנסיון אותו רכשה מהווים פקטור חשוב בהצלחת השקעותינו. בעברה, שרון שימשה בתפקידי ניהול שונים בבנקים, הקימה וניהלה סניפים חשובים בבנקים גדולים כגון Washington Mutual, JP Morgan Chase ואחרים. בשנת 2014 הצטרפה לשורותינו העד מהרה הפכה לחלק בלתי נפרד מאיתנו משפחת Logical.


קבלנים – החברה מעסיקה מספר קבלנים לעבודה על הפרוייקטים השונים כאשר כל אחד מהם אחראי על פרוייקטים ספציפיים. כל קבלן מדווח ישירות למנהלת החברה בארה״ב באופן שוטף אשר דואגת שהעבודה מתבצעת, מסייעת בפתרון בעיות ומוודאת שלקבלנים המידע הנדרש לצורך השלמת שלבי הבניה השונים בעיקר בתחום העיצוב כגון משטחים שנבחרו, גווני צבע, אריחים וכיו״ב.


מתווכים – Logical עובדת עם מספר מתווכים המתמחים כל אחד באזורים בהם פועלת החברה. המתווכים נמצאים בקשר רציף ותכוף עם אנשי החברה הן בארה״ב והן בישראל. לקבוצות התיווך עימם עובדת החברה נסיון מצטבר רב והכרות אישית ומיידית עם איזורי הביקוש והם עוקבים בהתמדה בתמורות בשוק הנדלן המקומי, כגון התפתחויות נקודתיות בשכונות, מגמות כלליות במטרופולין וכיו״ב, חיים נדל״ן בכל שעה משעות היום ומאז החלו לעבוד עם Logical גם בשעות הלילה…

שיווק נכס מושפע מפרמטרים רבים, חלקם אובייקטיבים ונתונים בעוד אחרים ניתנים להשפעה וכאן נכנס תפקידו של המשווק, היכרותו את השוק, את הנכסים ה״מתחרים״, ההסטוריה והתחזיות. למתווך המשווק את הנכס יכולת להשפיע על פרמטרים כגון חשיפה, ניראות, הצגת הנכס וכיו״ב עליהם הוא יכול להשפיע באמצעות פעולות אקטיביות כגון החזקת בתים פתוחים, שיווק הפוך וכיו״ב .קבוצות התיווך הבולטות עימן עובדת החברה הינן בראשותם של צ׳יפ וואלאס, ג׳ים פרקר, קווין מקסברי, סולנג׳ הנדרסון ועוד אשר משתייכים כל אחד למשרדים מכובדים ופעילים כגון Keller Williams, Palmer House, Keller-Knapp, Sotheby's ועוד.


אדריכלים ומעצבים – תכנון הפרוייקטים השונים מתבצע באמצעות אדריכלים ומעצבים אותם שוכרת החברה בהתאם לצורך. אדיכלים שונים הינם בעלי התמחות בסגנונות שונים של בתים כך שיש צורך להתאים את תכנון הבית לאיזור ולשכונה בה הוא נמצא על מנת לשמור על הצביון המאפיין את השכונה ולעיתים את הרחוב הספציפי בו נמצא הנכס. גם בחירת החומרים והעיצוב דורשים היכרות עם הסביבה ולשם כך מסתייעת החברה מעת לעת במעצבי פנים על מנת להתעדכן בטרנדים והחידושים הצפויים. לחברה קשרים עסקיים עם מספר אדריכלים ומעצבי פנים המאפשרים גמישות בבחירת אנשי המקצוע המתאימים לכל פרוייקט ופרוייקט.


עורכי דין

jonathan photo2

Jonathan הינו שותף מנהל במשרד עו"ד עמו משתפת חברתנו פעולה. לג'ונתן ניסיון וידע עשיר הן בתחום הנדל"ן והן בתחום המשפט המסחרי בהקמת חברות, עריכת הסכמים לשיתוף פעולה וכיו"ב והתאמתן לצרכי ודרישות הלקוח.

craig photo2

Craig משמש כשותף המנהל במשרד עו"ד עמו משתפת חברתנו פעולה בסגירת עסקאות ובצוע פעולות שונות בתחום הנדל"ן. קרייג מתמחה בתחום הנדל"ן, בעל ידע וניסיון רב בסגירת עסקאות, בחינתן בהיבטים משפטיים ובעבודה מול גופים פיננסים, ברוקרים וכיו"ב.


רואה חשבון – החברה עובדת עם משרד רו״ח אמריקאי המסייע לחברה ולמשקיעה בעריכת והגשת דוחות מס שנתיים בארה״ב. למשרד נסיון עשיר בתחום הנדל״ן ובעבודה עם משקיעים ולמעשה המשקיע אינו נדרש לכל מאמץ לצורך הגשת הדוחות מלבד חתימה על הדוחות, תשלום לרו״ח ובמידת הצורך תשלום מסים מקומיים בארה״ב. כל השאר מתבצע מאחורי הקלעים על ידינו ועל ידי רואי החשבון.


Logical מעסיקה עוד אנשי מקצוע רבים מתחומים שונים עימם יש לחברה שיתופי פעולה עיסקיים כגון אדריכלים, מודדים, מהנדסים, מנהלי עבודה, עובדי בניין ועוד.


צרו עמנו קשר עוד היום תהליך ההשקעה מורכב ממספר שלבים כאשר הצעדים הראשונים עשויים לארוך מספר שבועות (כגון הליך הוצאת מס׳ משלם מס בארה״ב, חתימה על מסמכים וכיו"ב). לפיכך, אנו ממליצים להתחיל את התהליך כבר כעת על מנת להיות מוכנים לביצוע השקעה בבוא העת.

Password Reset
Please enter your e-mail address. You will receive a new password via e-mail.