צוות ישראל


החל משנת 2010 פועלת Logical בשוק הנדל״ן האמריקאי. מייסדי החברה, שרון וגיל פסט החליטו בשנת 2010 לנצל את הידע, הנסיון, הכישורים והקשרים הנרחבים שנרכשו על ידם במהלך השנים להקמת פעילות עצמאית והתמקדות בשוק הנדל״ן האמריקאי. מה שהתחיל הפעילות עצמאית לצרכים עצמאים הפך במהירה לבוטיק השקעות נדל״ן בארה״ב למשקיעים המחפשים אפיקי השקעה שונים ומגוונים עם יחס אישי ואופי משפחתי אמיתי.


gil small1גיך פסט שם

מייסד ומנהל העסקים של החברה משנת 2010, מתמקד בפיתוח העסקי ואיתור הזדמנויות עסקיות כמו גם פיקוח על התנהלותה הפיננסית. לגיל למעלה מ-20 שנות ותק במימון ובשוק הנדל"ן הבינלאומי והישראלי, עם ניסיון עשיר בגיוס הון ובניהול השקעות פרטיות ומוסדיות בפרויקטים ובנכסים בארה"ב. כיהן בתפקידי מפתח כסמנכ״ל כספים בחברות מובילות בתחום הנדל"ן המעורבות בפרויקטים בהיקפים של מיליארדי דולרים ברחבי העולם ובישראל (קבוצת בסר, נכסים ובנין מקבוצת IDB, קבוצת קרסו). רו״ח בהשכלתו ובעל תואר MBA בהתמחות מימון בינלאומי.

sharom small1שרון פסט שם

מייסדת ומנהלת השיווק ושירות הלקוחות של החברה. בשנת 2010 החלה שרון באיתור השקעות מעניינות ומאתגרות בתחום הנדל"ן וכיום מתמקדת באיתור ובחינת השקעות פוטנציאליות, חקר וניתוח שווקים חדשים, עבודה שוטפת מול לקוחותינו ופעילות השיווק של החברה.

שרון שמשה כמעצבת בתחום הטקסטיל והאופנה שנים רבות וצברה ניסיון יקר ערך בעבודה עם לקוחות בכלל ועם אנשים בפרט. את ניסיונה ויכולותיה הייחודיות בעבודה עם אנשים מביאה שרון ל-Logical בעבודתה עם משקיעים ומשקיעים פוטנציאלים וכן בפיתוח מאגר הלקוחות של החברה.

לשרון תואר BSc בהנדסת טקסטיל וביגוד עם התמחות בעיצוב טקסטיל ואופנה מבית הספר לעיצוב וטקסטיל באוניברסיטת De Montfort, אנגליה וכן השכלה וידע בעיצוב גרפי.

צרו עמנו קשר עוד היום תהליך ההשקעה מורכב ממספר שלבים כאשר הצעדים הראשונים עשויים לארוך מספר שבועות (כגון הליך הוצאת מס׳ משלם מס אמריקאי, חתימה על מסמכים וכיו"ב). לפיכך, אנו ממליצים להתחיל את התהליך כבר כעת על מנת להיות מוכנים לביצוע השקעה בבוא העת.

 

Password Reset
Please enter your e-mail address. You will receive a new password via e-mail.