פרוייקט ה-Beltline אדיר המימדים באטלנטה

Atlanta Beltline הוא פרויקט יייחודי לחיבורם של 45 שכונות בתוך העיר אטלנטה (intown Neighborhoods) באמצעות רכבת קלה, שבילי אופניים, הליכה ומערכת פארקים תוך שיקום וחידוש השכונות. ייחודו של הפרויקט הינה לא רק בהיקפו האדיר, אך גם באופן בו הוא התפתח.

הפרויקט נולד מתוך רעיון ועבודת תיזה של סטודנט מאוניברסיטת Georgia Tech באטלנטה בשנת 1999 אשר הפכו עד מהירה לקמפיין של תושבים מקומיים ומובילי דיעה ובהמשך לחזון חדש של עיר המחויבת לאינטגרציה של יעודי קרקע עם תחבורה, מרחבים ירוקים וגידול מתמשך ויציב.

127_1

הפרויקט יאפשר גישה נוחה למרכזי התעסוקה והבילוי בתוך העיר (Downtown & Midtown) הן באמצעות תחבורה קלה, אופניים והליכה והכל בתנאים ידידותיים ונוחים.
נתוני הפרויקט הבולטים הם 35 ק"מ של רכבת קלה, 53 ק"מ של שבילים להולכי רגל ואופניים, כ-5200 דונם של פארקים, שימור של אזורים הסטורים ועוד.

הפרויקט כבר החל וצפוי להיבנות בשלבים ולהימשך על פני 2 העשורים הבאים.
את השפעת התפתחות הפרויקט והיתרונות של הנגשת שכונות למרכז העיר ניתן כבר לראות בשוק הדיור וערכי הבתים. הנכסים באזור נהנים מעליית מחירים וכן נראית בברור בנייה מואצת ופיתוח תשתיות.

 

bet1_1

bet2_2

bet3

אנו עוקבים אחר הפרויקט והתפתחותו ומבקרים באזור לעיתים קרובות.

צרו עמנו קשר עוד היום תהליך ההשקעה מורכב ממספר שלבים כאשר הצעדים הראשונים עשויים לארוך מספר שבועות (כגון הליך פתיחת חשבון הבנק, קבלת מסמכים וכיו"ב). לפיכך, אנו ממליצים להתחיל את התהליך כבר כעת על מנת להיות מוכנים לביצוע השקעה בבוא העת.
Password Reset
Please enter your e-mail address. You will receive a new password via e-mail.