אטלנטה ג'ורג'יה


אטלנטה היא בירת מדינת ג'ורג'יה הממוקמת בחלקה הצפון מערבי של המדינה, בקרבה לגבולותיה עם אלבמה וטנסי. המטרופולין של אטלנטה מתפרש על פני כ-22 אלף קמ"ר בדומה לשטחה של מדינת ישראל כולה (שטח מדינת ישראל הינו 22,072 קמ"ר) ומונה בתוכו 28 מחוזות וקרוב ל-6 מיליון תושבים מתוך כ- 10 מיליון תושבי המדינה, עובדה הממקמת את המטרופולין כעיר התשיעית בגודלה בארה"ב.

14

אטלנטה הינה צומת דרכים ראשית בדרום מזרח ארצות הברית ומהווה עיר מסחר מרכזית. בשל כך בחרו מספר גדול של חברות ענק אמריקאיות למקם באטלנטה את המטה הראשי שלהן כגון Delta Airlines, CNN, Coca Cola, UPS, Home Depot ועוד.
שדה התעופה של אטלנטה Hartsfield–Jackson Atlanta International Airport הוא כיום הגדול בעולם וכן דורג כשדה העמוס ביותר בעולם כבר 14 שנה ברציפות עם מעל 2,500 טיסות נכנסות ויוצאות ביום. מספר הנוסעים העוברים בו מדי שנה הוא מעל 90 מיליון איש (לשם השוואה בנמל התעופה בן-גוריון עוברים כ-12 מיליון איש בשנה).

השדה משתרע על שטח של כ-18,000 דונם (לשם המחשה -יותר מכל שיטחה המוניציפאלי של העיר רעננה המשתרעת על שטח של כ-15,000 דונם…)
השדה מהווה מקור תעסוקה גדול בקרב תושבי העיר והפרברים –מועסקים בו כ-58,000 איש.

בשש השנים האחרונות גדלה האוכלוסיה בכ- 450,000 איש כל שנה – קצב גידול הגבוה ביותר בכל ארה"ב . מפקד האוכלוסין האמריקאי Census, צופה גידול של -20% באוכלוסית המטרופולין בשני העשורים הבאים.
אטלנטה ניחנה באיכות חיים גבוהה- אקלים נוח, עלות מחיה נמוכה יחסית לכלל ארה"ב, כוח קניה גבוה, ומיסוי נוח למגזר הפרטי.

צרו עמנו קשר עוד היום תהליך ההשקעה מורכב ממספר שלבים כאשר הצעדים הראשונים עשויים לארוך מספר שבועות (כגון הליך פתיחת חשבון הבנק, קבלת מסמכים וכיו"ב). לפיכך, אנו ממליצים להתחיל את התהליך כבר כעת על מנת להיות מוכנים לביצוע השקעה בבוא העת.
Password Reset
Please enter your e-mail address. You will receive a new password via e-mail.