אז למה כדאי להשקיע באטלנטה, ולמה עכשיו יותר מתמיד?

אטלנטה היא בירתה של מדינת ג'ורג'יה שבארצות הברית והעיר הגדולה ביותר במדינה זו.
העיר הינה מוקד משיכה לחברות רבות, גדולות כקטנות המקימות או מעבירות את משרדיהן הראשיים לאטלנטה וסביבותיה. בין החברות תמצאו שמות מוכרים כגון Delta Airlines (חברת התעופה הגדולה בעולם), Coca Cola, AT&T, UPS, Home Depot, SunTrust Banks, כמו גם קבוצת התקשורת של טד טרנר (Turner Broadcasting) עם ערוצים מוכרים כמו CNN, The Weather Channel, TNT, The Cartoon Network, NBA TV ועוד.

16
התפתחותה של אטלנטה כמרכז עסקים ועיר אורבנית מהגדולות בארה"ב הינה תוצאה של גורמים כמו מיקומה בדרום מזרח ארה"ב, דרכי התחבורה והגישה לעיר ומזג האויר הנוח ברב ימות השנה. אין זו מקריות שחברת התעופה הגדולה בעולם כמו גם שדה התעופה הגדול והעסוק בעולם נמצא בעיר זו, בשל מיקומה מהווה אטלנטה גם נקודת מפתח על מפת נתיבי התעופה הן הבינלאומית והן המקומית בתוך ארה"ב.
שדה התעופה הבינלאומי של אטלנטה (Hartsfield-Jackson) משמש כשער מרכזי לטיסות בינלאומיות לארה"ב וממנה וכן כנקודת ציר נוחה למעבר ממקום למקום בארה"ב כאשר בשנת 2012 עברו בו למעלה מ-88 מליון נוסעים!!! (כלומר למעלה ממליון וחצי נוסעים ביום).

כפועל יוצא של האמור, מהווה אטלנטה מוקד תעסוקה משמעותי המתבטא בגידול מתמשך והולך של אוכלוסיית העיר. המטרופולין של אטלנטה הינו מהגדולים בארה"ב ומונה כ-6 מליון תושבים וכאשר יש אוכלסיה בסדר גודל כזה ההולכת ומתפתחת עם הזמן, אין זה פלא שנוצרות הזדמנויות נדל"ניות, צריך רק לדעת לזהות היכן הן קיימות.
ובשורה התחתונה… כולם צריכים מקום לשים את הראש בלילה ו.. לגדל משפחות…

צרו עמנו קשר עוד היום תהליך ההשקעה מורכב ממספר שלבים כאשר הצעדים הראשונים עשויים לארוך מספר שבועות (כגון הליך פתיחת חשבון הבנק, קבלת מסמכים וכיו"ב). לפיכך, אנו ממליצים להתחיל את התהליך כבר כעת על מנת להיות מוכנים לביצוע השקעה בבוא העת.
Password Reset
Please enter your e-mail address. You will receive a new password via e-mail.