אז איפה אוכלים באטלנטה?

אוכל כמובן לא חסר באטלנטה, אבל חשבנו להעלות מס' המלצות למסעדות בהן ביקרנו ואהבנו, רובן ממוקמות באזור DECATUR, בו נמצאים הפרויקטים בעבודה וכן הנכסים ששופצו ונמכרו.

Tijuana Garage
351 Moreland Ave NE
Atlanta, GA30307
מסעדה מקומית שכונתית ב-Little Five Points, אוכל מקסיקני טעים וקליל ומשקאות טובים. מרבית מקומות הישיבה הם בפטיו פתוח המעניק אוירה מעולה עם מוסיקה טובה. בקיצור, מתאימה גם לצהריים וגם לערבים קייציים. ולא פחות חשוב – חניה (גם מקורה אם יש מזל..)

123_1

Front Page News
351 Moreland Ave NE
Atlanta, GA30307
ממש ליד ממוקמת לה מסעדה אמריקאית דרומית עם אוירה דומה. למעשה המסעדות ממש שכנות במתחם ושתיהן נהנות מאיזורי ישיבה פתוחים, אוכל טוב ואוירה קלילה.מומלצת בחום!

124

Universal Joint
906 Oakview Rd
Decatur, GA30030
– בלב Decatur שוכנת לה מסעדה שכונתית עם אוכל אמריקאי וסלטים עם רחבה גדולה וכסאות מרפסת. במבט ראשון נראה המקום עלוב אבל יצא לנו לבקר כאן מס' פעמים ואנחנו חוזרים שוב ושוב. אולי זה בגלל הקרבה לאזורי הפעילות שלנו, אבל אולי זה רק תירוץ ובכלל אנחנו חוזרים כי האוכל פשוט טעים ובצהריים שמשיות פשוט כיף לשבת. בסופי שבוע אגב, מומלץ לא להתקרב או להגיע עם הרבה סבלנות…

125

Taco-Mac
לחובבי הספורט מומלץ לבקר באחת ממסעדות הרשת המקסיקנית המשופעות במסכים המקרינים משחקי ספורט ללא הפסקה. בר-ספורט (sports bar) משולב באוכל מקסיקני ואמריקאי פשוט וטוב! ועוד משהו, לחובבי הבירה שביניכם, הרשת ידועה במבחר הבירות שלה מכל העולם ומחזיקה למעלה מ-300 סוגי בירה כשמחצית מהן מהחבית. לחיים!

126

צרו עמנו קשר עוד היום תהליך ההשקעה מורכב ממספר שלבים כאשר הצעדים הראשונים עשויים לארוך מספר שבועות (כגון הליך פתיחת חשבון הבנק, קבלת מסמכים וכיו"ב). לפיכך, אנו ממליצים להתחיל את התהליך כבר כעת על מנת להיות מוכנים לביצוע השקעה בבוא העת.
Password Reset
Please enter your e-mail address. You will receive a new password via e-mail.